Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach. Szczegóły na stronie: Ochroda danych odobowych RODO

O naszej firmie

Firma Handlowa PAN DOMU należy do czołowych dystrybutorów okuć budowlanych w Polsce. Misją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych towarów z branży okuć budowlanych oraz szeroko rozumianej techniki antywłamaniowej i zamocowań. PAN DOMU jest Autoryzowanym Dystrybutorem największych polskich produacentów okuć i stolarki budowlanej, dzięki bezpośredniej współpracy z nimi jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu doskonałe produkty w niskiej cenie.

W celu uzyskania Państwa zadowolenia nieustannie rozwijamy i poszerzamy asortyment o nowe atrakcyjne produkty.

W przypadku większych zakupów zapewniamy korzystny rabat – w tym celu zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Firma PAN DOMU przywiązuje bardzo dużą wagę do sposobu i terminowości realizowanych zamówień - zakupione towary niemal natychmiast są dostarczane do Państwa. Nad terminowością i jakośćią dostaw czuwa firma kurierska DHL. Codziennie dzielimy się naszym doświadczeniem służąc radą i pomocą techniczną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!